Skip to content

Your cart is empty

Continue shopping

Have an account?

Log in to check out faster.

Your cart

Loading...

Order special instructions

Estimated total

$0.00 USD

Taxes, discounts and shipping calculated at checkout
  • Home
  • About
  • Products
  • Classes
  • Contact
Log in
  • Facebook
  • Instagram
Bale Kenyon Family Farms
  • Home
  • About
  • Products
  • Classes
  • Contact
Log in Cart
  • Maple Syrup Process & Pancake Lunch: ($55 Total)

    Maple Syrup Process & Pancake Lunch: ($55 Total)

    Maple Syrup Process & Pancake Lunch: ($55 Total)

    Regular price $20.00 USD
    Regular price Sale price $20.00 USD
    Unit price /  per 
  • Winter Seed Sowing

    Winter Seed Sowing

    Winter Seed Sowing

    Regular price $30.00 USD
    Regular price Sale price $30.00 USD
    Unit price /  per 
  • Christmas Wreath Making: ($55 Total)

    Christmas Wreath Making: ($55 Total)

    Christmas Wreath Making: ($55 Total)

    Regular price $20.00 USD
    Regular price Sale price $20.00 USD
    Unit price /  per 
  • Ohio Native Perennials

    Ohio Native Perennials

    Sold out

    Ohio Native Perennials

    Regular price $30.00 USD
    Regular price Sale price $30.00 USD
    Unit price /  per 
    Sold out
  • Fall Wreath Making: ($60 Total)

    Fall Wreath Making: ($60 Total)

    Sold out

    Fall Wreath Making: ($60 Total)

    Regular price $20.00 USD
    Regular price Sale price $20.00 USD
    Unit price /  per 
    Sold out
  • Fall Seed Collection

    Fall Seed Collection

    Sold out

    Fall Seed Collection

    Regular price $30.00 USD
    Regular price Sale price $30.00 USD
    Unit price /  per 
    Sold out
  • Coffee Roasting for the Beginner - ($65 Total)

    Coffee Roasting for the Beginner - ($65 Total)

    Sold out

    Coffee Roasting for the Beginner - ($65 Total)

    Regular price $20.00 USD
    Regular price Sale price $20.00 USD
    Unit price /  per 
    Sold out
  • Beekeeping

    Beekeeping

    Sold out

    Beekeeping

    Regular price $20.00 USD
    Regular price Sale price $20.00 USD
    Unit price /  per 
    Sold out
  • Search
  • Facebook
  • Instagram
© 2025, Bale Kenyon Family Farms Powered by Shopify
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.